Напрямок
Розкрити всі
  • Постачальник
  • Лінія

База під макіяж

Гарний макіяж здатний прикрасити будь-яку жінку. Але є і зворотна сторона "медалі". Якою б якісною та дорогою не була декоративна косметика, вона має властивість підводити у найвідповідальніший момент. І в результаті вже через пару годин спостерігаються всі "принади" - розмазаний тон, скатані тіні, "попливше" обличчя і звичайно ж зіпсований настрій. Косметична індустрія просунулася далеко вперед і сьогодні кожна красуня може дозволити собі насолоджуватися красивим макіяжем весь день. А все завдяки чарівному засобу з назвою "база під макіяж". Це воістину чудо-засіб, який не тільки дозволяє добре лягати тонального крему, тіням та іншим засобам з різними текстурами, а й подовжує їх "життя" на вашому обличчі.

База під макіяж і тепер тільки ви вирішуєте, скільки часу протримається ваш макіяж

Візажисти-професіонали давно використовують бази (праймери, основи) під макіяж. Адже це дозволяє наносити засоби для мейк-апу максимально рівно і зберігати їх стійкість надовго. Зараз же ці революційні засоби доступні кожній дівчині незалежно від умінь і професіоналізму в мистецтві макіяжу.

База під макіяж розроблена спеціально для вирівнювання текстури шкіри, маскування недоліків (зморшки, прищі) та підготовки шкіри до нанесення тонального засобу, пудри, рум'ян, тіней та інших продуктів. Головними складовими баз є пігменти і силікони. Останні працюють з рельєфом, а пігменти вирівнюють тон шкіри. В якості додаткового і дуже корисного компонента до складу бази під макіяж додають SPF для захисту шкіри від ультрафіолетових променів.

І якщо ви ще сумніваєтеся в покупці бази і думаєте, що це абсолютно не потрібний засіб, ми назвемо ряд причин чому варто купити базу під макіяж. Отже:

  1. Основа під макіяж вирівнює рельєф і текстуру шкіри, заповнює зморшки, нерівності, маскує розширені пори та інші недоліки.

  2. Праймери є своєрідним бар'єром між шкірою та декоративною косметикою для обличчя, що перешкоджає утворенню акне.

  3. Продовжує стійкість макіяжу, утримує його від розтікання та скочування.

  4. Приємна легка текстура основи під макіяж не відчувається на обличчі, спрощує нанесення тональних засобів і зменшує їх витрату.

  5. Деякі бази містять світловідбиваючі часточки, які створюють на обличчі ефект здорової сяючої шкіри.

При виборі основи під макіяж слід звертати увагу не тільки на дизайн баночки, а й на склад. І цей вибір залежить в першу чергу від типу шкіри та ваших потреб. Є легкі гелеві засоби, а є більш щільні, які відмінно працюють на віковій шкірі.

База під макіяж в інтернет-магазині Vladicom

Білоруські виробники при виробництві бази під макіяж використовують кращі компоненти, тому продукція торгових марок Bielita і Вiтекс відрізняється високою якістю та безпекою. В інтернет-магазині Владіком ви можете вибрати і замовити:

  • легкі гелеві бази для швидкого та зручного нанесення. Вони підходять для будь-якого типу шкіри і забезпечують гарний та стійкий макіяж надовго;

  • коригуючі основи зі світловідбиваючими частинками;

  • бази під тіні.

З такими надійними помічниками ви можете відчувати себе впевнено в будь-якій ситуації, адже ваш макіяж завжди буде свіжим і рівним. А ще праймери створюють ідеальне обличчя для фотографій і ви сміливо можете собі його дозволити.

Купити базу під макіяж в Києві і Україні

Втомилися від постійного "підмазування" та припудрювання? Якщо так, то вам терміново необхідно купити базу під макіяж. Правильно обраний засіб забезпечить гарне "обличчя з обкладинки" на довгий час та позбавить від попливших тіней і стертого тонального крему.

В інтернет-магазині Vladicom білоруська косметика ви легко знайдете якісні і одночасно недорогі бази під макіяж торгових марок Bielita і Вiтекс. Проста навігація сайту, різні форми оплати, швидка доставка по Києву і Україні та уважні консультанти дозволять здійснювати покупки не виходячи з дому.

База під макіяж - це найкраща можливість насолоджуватися свіжим макіяжем і забути про фільтри і фотошоп.