Зворотній дзвінок

Пн.-Пт. з 8:00 до 18:00
Сб.-Нд. - вихідні

BLIS_КОНДИЦІОНЕР для білизни ALOE VERA концентрат, 500 мл

rating
  • 73.00грн
Щоб речі стали м'якими і не електризувалися, щоб легко і швидко Ви змогли їх випрасувати, додайте концентрований кондиціонер Blis при останньому полосканні. З Blis тканина м'яка і ніжна на дотик!
Як працює унікальна формула Blis?
Молекули кондиціонера утворюють на тканині ковзний шар, який полегшує рух волокон відносно один одного. Таке ковзання перешкоджає злипанню і звалювання волокон тканини, роблячи її м'якою на дотик.
Як Blis гарантує антистатичний ефект?
Осідаючи на поверхні волокон, молекули кондиціонера створюють тонку електропровідну плівку, в яку «полягає» волога. Отримана водяна плівка грає роль провідника. Рухаючись по цій плівці, електростатичний заряд «стікає» з поверхні тканини. Blis перешкоджає утворенню на тканині електростатичного заряду.
Як Blis полегшує прасування?
Завдяки пом'якшувальному ефекту, при пранні на тканинах утворюється менше складок, які легше розгладжуються. Праска легко ковзає по поверхні!
Як Blis «відштовхує» бруд?
При обробці тканини кондиціонером, на поверхні волокон утворюється плівка, яка забезпечує брудовідштовхуючі властивості! Осідаючі на поверхні тканини забруднення не будуть глибоко проникати в тканину або зчіплюватися з нею, завдяки щільному поверхневому шару молекул кондиціонера.
Як Blis зберігає яскравість кольору?
Захисна плівка не дає волокнам злипатися і утворювати «вузлики», які б розсіювали світло. При пранні кольорової білизни кондиціонер допомагає зберегти яскравість фарб і підкреслити білизну білих речей
 Кондиціонер - концентрат Blis в три рази економічніше в порівнянні зі звичайним кондиціонером. Спеціальний ковпачок дозволяє відміряти потрібну кількість засобу і не переборщити.
 Надає речам свіжість і витончений аромат
Свойства
10. Дата Висновку СЕС 2017-01-05T00:00:00
12. Висновок дійсний до (дата) 2021-12-30T00:00:00
я Назва продукції_ru Blis Кондиционер для белья АЛОЭ ВЕРА концентрат,500мл.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Товари з категорії