Подарункові сертифікати

Правила використання Подарункового Сертифіката:

1. Придбати Подарунковий сертифікат можна у фірмових магазинах «БЕЛІТА-ВІТЕКС» в порядку готівкової та безготівкової оплати.

2. Термін дії подарункового сертифіката - три календарних місяці з дати його видачі. Датою видачі Подарункового сертифікату вважається дата покупки в фірмовому магазині, дата покупки зберігається в базі даних магазину.

3. Придбання сертифіката підтверджує, що Набувач Сертифіката ознайомлений і згоден з умовами придбання та правилами використання Сертифіката.

4. Сума внесених Набувачем грошових коштів, що дорівнює номінальній вартості Подарункового Сертифіката є попередньою оплатою за товар, що підлягає передачі в майбутньому Власнику при пред'явленні Подарункового сертифіката.

5. При придбанні Подарункового сертифіката Покупцеві видається касовий чек, на якому вказана дата покупки.

6. Придбання Подарункового сертифіката є висновком попереднього договору купівлі-продажу, на підставі якого протягом терміну дії Подарункового Сертифіката Тримач Подарункового сертифіката може отоварювати його тільки в фірмових магазинах, перелік яких зазначений на зворотному боці Подарункового сертифіката і на сайті.

7. На отоварювання Подарункового сертифіката поширюються знижки та акції, що діють в фірмових магазинах «БЕЛІТА-ВІТЕКС», крім знижок власникам дисконтних карт.

8. Тримач пред'являє Подарунковий сертифікат до отоварювання протягом терміну його дії один раз в одному з магазинів, зазначених на зворотному боці.

9.Тримач НЕ вправі обміняти Подарунковий сертифікат на грошові кошти в одному з магазинів, зазначених на лицьовій стороні Подарункового сертифіката.

10.  У разі якщо сумарна вартість товарів, обраних Держателем, перевищує номінальну вартість подарункового сертифіката, то Тримач повинен здійснити відповідну доплату, або вибрати товар меншої вартості в межах номінальної вартості Подарункового сертифіката.

11.  У разі, якщо сумарна вартість товарів, обраних Держателем, менша за номінальну вартість подарункового сертифіката, то різниця Держателю не виплачується.

12. Набувач може передавати Подарунковий сертифікат будь-яким особам на свій розсуд. При передачі Подарункового сертифіката Набувач зобов'язаний проінформувати нового Власника про умови отримання за ним косметичних товарів. У разі порушення цього обов'язку фірмові магазини «БЕЛІТА-ВІТЕКС» з претензіями, пов'язаними з відсутністю вищевказаної інформації, відповідальності не несуть.

13. У разі втрати (крадіжки), або пошкодження, Подарунковий сертифікат не відновлюється і до отоварювання не приймається. Грошові кошти в зазначеному випадку поверненню не підлягають.

14. Пошкоджені Подарункові сертифікати або Сертифікати, в достовірності яких у співробітників магазину виникли сумніви, до отоварювання не приймаються.

15. Після отоварювання Подарунковий сертифікат залишається у продавця.