Обратный звонок

Пн-Пт: с 8-00 до 18-00
Сб-Вс: выходной

Пенки, муссы, гели

Сравнение товаров (0)

Bamboo Care+Style ПЕНА для укладки волос ОБЪЕМ и УКРЕПЛЕНИЕ с экстрактом бамбука с/с фиксации, 300 мл

102.00грн

Пена позволяет безупречно уложить волосы, придать прическе желаемый объем и зафиксировать ее надолго. Содержит экстракт бамбука, который укрепляет структуру волос и придает им здоровый естественный блеск. Идеальна для создания красивой «подвижной» прически.Применение: Баллон хорошо встряхнуть и при ..

rating
(0)
В корзину

Bamboo Care+Style_Гель для укладки волос "Прикорневой объем" с укрепляющим действием бамбука суперсильной фиксации, 150 мл

47.00грн

Гель эффективно фиксирует и придает волосам максимальный объем от самых корней. Содержит экстракт бамбука, который укрепляет структуру волос, защищает ее от вредного воздействия внешних факторов. Гель предназначен для создания стильной, эффектной прически.Применение: Нанести гель на корни волос, смо..

rating
(0)
В корзину

Bamboo Care+Style_ПЕНА для укладки волос ОБЪЕМ и УКРЕПЛЕНИЕ с экстрактом бамбука СуперСильной фиксации, 200 мл

90.00грн

260, Bamboo Care+Style_ПЕНА для укладки волос ОБЪЕМ и УКРЕПЛЕНИЕ с экстрактом бамбука СуперСильной фиксации, 200 мл, 26006, 90.00грн, 260, Bamboo Care+Style_ПІНА для укладання волосся ОБ'ЄМ і ЗМІЦНЕ, , Пенки, муссы, гели..

rating
(0)
В корзину

Color care system Пена для укладки окрашенных волос суперсильной фиксации, 200 мл

83.00грн

Унікальна надстійка формула розроблена спеціально для фарбованого волосся.\nФіксація: Smart-система фіксує полімери забезпечує надійну фіксацію для будь-якої зачіски. Не склеює волосся.\nДогляд: Масло авокадо інтенсивно живить і відновлює фарбоване волосся, роблячийого ще більш сяючими. УФ-фільтр за..

rating
(0)
В корзину

KERATIN STYLING ГЕЛЬ для укладки волос быстросохнущий с жидким кератином С/Сильной фиксации, 150мл

50.00грн

Швидковисихаюча формула\nВідчуйте ТУРБОТУ ВАШОГО ВОЛОССЯ!\nФОРМУЛА З РІДКИМ кератин надійно фіксує і одночасно відновлює структуру волосся зсередини і зовні, наповнюючи волосся життєвою силою і блиском. Ваше волосся виглядають гарними і здоровим.\nГель для волосся забезпечить СУПЕРСИЛЬНОЮ фіксацію ..

rating
(0)
В корзину

KERATIN STYLING ПЕНА для укладки волос с жидким кератином супер сильной фиксации (аэрозоль), 300 мл

94.00грн

Піна для волосся забезпечить СУПЕРСИЛЬНУ рухливу фіксацію для всіх типів волосся протягом усього дня, не склеює волосся і не обтяжує його.\nФормула з рідким кератином:\nЗабезпечує стійку фіксацію для всіх типів волосся\nлегко видаляється при розчісуванні\nзволожує і надає блиск\nвідновлює і захищає ..

rating
(0)
В корзину

KERATIN STYLING_ПЕНА для укладки волос с жидким кератином супер сильной фиксации (аэрозоль), 200 мл

90.00грн

235, KERATIN STYLING_ПЕНА для укладки волос с жидким кератином супер сильной фиксации (аэрозоль), 200 мл, 19325, 90.00грн, 235, KERATIN STYLing_ПІНА для укладання волосся з рідким кератин, , Пенки, муссы, гели..

rating
(0)
В корзину

KERATIN&ЖИДКИЙ ШЕЛК Пена для укладки волос "Восстановление и зеркальный блеск" СверхС/фиксации, 200 мл

88.00грн

ОБ\'ЄМ І ДЗЕРКАЛЬНИЙ БЛИСК\nнадсильного ФІКСАЦІЇ\nПіна для укладки волосся забезпечує стійку тривалу фіксацію і підходить для всіх типів волосся.\n     Надає тривалий об\'єм Вашому волоссю\n     Відновлює пошкоджену структуру волосся\n     Дарує чудовий дзеркальний блиск\n     Зберігає пружні рухлив..

rating
(0)
В корзину

PERFECT HAIR ВВ ПЕНА для волос "Совершенная укладка"С/С, 200мл

90.00грн

ВВ піна для волосся «Досконале укладання» не тільки фіксує зачіску, а й одночасно доглядає за волоссям. Спеціальні активні компоненти, що входять до складу піни, дозволяють отримати відразу 12 ефектів:\n1. Надійна еластична фіксація\n2. Багатомірний додатковий об\'єм\n3. Дзеркальний блиск\n4. Захист..

rating
(0)
В корзину
Показано с 1 по 9 из 21 (всего 3 страниц)