ТОВ "ВЛАДІКОМ"

З питань співпраці з ТОВ ВЛАДІКОМ у сфері оптової закупівлі продукції ТМ Bielita Вітэкс прохання звертатись:

Тел.:(044)576-20-33(44); e-mail:office@vladicom.com

Компанія «Владіком» працює на ринку України з 1999 року. З квітня 2000 року ТОВ «Владіком» є ексклюзивним імпортером торгових марок білоруської косметики «Беліта» і «Вітекс» на території України.

Мета компанії - бути лідером у своїй категорії, динамічно розвиватися, максимально і якісно будувати бізнес, бути партнером як для виробника, так і для наших клієнтів і дилерів, надаючи широкий портфель косметичних продуктів (більше 1,5 тис. позицій). Підтвердженням нашої надійності є багаторічний досвід роботи на косметичному ринку України, високий професіоналізм персоналу, бездоганна репутація на ринку.

Ми орієнтовані на результат, просуваючи бренди за допомогою різних маркетингових інструментів, і висококваліфікованої торгової команди. За роки роботи сформована широка дистриб'юторська мережа по всій Україні, а також активно підтримуємо розвиток фірмової мережі магазинів білоруської косметики «Беліта & Вітекс». Клієнти компанії не тільки національні та локальні мережі та супермаркети, а також і роздрібні магазини, приватні підприємці, аптеки.

За підсумками роботи в 2016 році, компанією Владіком був отриманий Сертифікат - «Підприємство 2016 року» за бездоганну ділову репутацію (за КВЕД 46.45 «Оптова торгівля парфумерними та косметичними товарами»).

Також Компанія Владіком удостоєна почесного звання - «Краще підприємство України 2016» згідно з фінансово-економічними показниками з врученням «Зірки якості».