Зворотній дзвінок

Пн.-Пт. з 8:00 до 17:00
Сб.-Нд. - вихідні

Оплата і доставка

Любі клієнти!

Ми піклуємось про Вашу і свою безпеку в умовах карантину. Наші працівники на складі працюють в масках і захисних костюмах, постійно проводиться дезинфекція приміщення, де збираються замовлення. Кожному працівнику зранку міряємо температуру і  видаємо антисептик. Піклування про спокій і красу наших клієнтів - це наше завдання №1!

Готівкова

Оплата готівкою можлива тільки при покупці в Києві, а також у відділеннях "Нової Пошти". Оплата здійснюється виключно у національній валюті на момент замовлення. На підтвердження оплати ми видаємо Вам товарний чек.

Безготівкова

Банківська карта
 
До сплати приймаються карти Visa та MasterCard


Способи доставки

Нова Пошта

Доставка у відділення Нової пошти при замовленні до 699 грн - за тарифами НП.  Замовлення від 700 грн  - доставка 60 грн, замовлення від 1200 грн - доставка у віділення НП - безкоштовно
За допомогою доставки Нова Пошта, Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках нашої батьківщини. В середньому доставка займає 1-3 дні, під час замовлення наші продавці-консультанти узгодять з Вами дату доставки перед відправкою товару. За доставку накладеного платежу Новою поштою оплату здійснюють Покупці.

 Самовивіз - м. Київ, вул. І. Дяченко, 20-В

ВАЖЛИВО!

Ми зобов'язуємося доставити вам товар в тій комплектації, в якій він був наданий виробником. При цьому допускається незначна невідповідність зовнішнього вигляду товару зразкам, представленим на сайті. Різниця може бути обумовлена різною передачею кольору моніторів, а також змінами, внесеними виробником в дизайн упаковки.
У присутності кур'єра уважно огляньте товар, не порушуючи цілісність упаковки, щоб переконатися, що Вам доставили саме те, що Ви замовляли, і Вас влаштовує зовнішній вигляд товару. Всі претензії з приводу невідповідності товару замовлення, або ж зовнішніх дефектів і пошкоджень, приймаються тільки в момент доставки товару.
Якщо Ви виявите брак, або пошкодження в отриманому товарі, ми обов'язково замінемо його на належний товар.
Зверніть увагу: Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.94 р № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів », яким встановлюється перелік товарів, які не підлягають обміну (поверненню), якщо вони не задовольняють споживачів з будь-яких причин.

Парфумерно-косметичні товари ОБМІНУ І ПОВЕРНЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ.

Тому будьте уважні при виборі товару.